בשונה מאדם פרטי שנזקק להלוואה גדולה פעם אחת בחייו, יזמי נדלן נדרשים למימון שוב ושוב לפרויקטים שונים. מימון זה הוא החמצן של העסק ובלעדיו יוזמות נדל"ניות לא יוכלו לצאת לפועל. חברת האשראי אס אר אקורד היא חברה בורסאית שיודעת להעניק אשראי ליזמי נדל"ן כנגד שעבוד נכסים במהירות וביעילות. מה זה אומר בדיוק? המשיכו לקרוא בכתבה שלפניכם.

ההתנהלות מול הבנקים עלולה להיות שוחקת וסיזיפית ולא מעט יזמי נדלן ותשתיות מוצאים את עצמם אובדי עצות במקרה שהם זקוקים להלוואות ומימון לפרויקטים שלהם.
כולנו יודעים שפרויקטים מתחום הנדלן עולים לא מעט, ולכן הבנקים לא בהכרח ממהרים להעניק להם מימון. מה שמיוחד עוד יותר בפרויקטים ויוזמות נדלניות הוא בעובדה שבשונה מלווים רגילים, יזמי ויזמיות נדלן יכולים לשעבד את הנכסים שלהם, מה שמאפשר מימון קל ויעיל מול גופים חוץ בנקאיים. כך, חברות כמו אס אר אקורד שהיא חברה בורסאית מובילה בתחומה חוללו בשנים האחרונות מהפכה של ממש בתחום הנדלן.

הבנקאות החדשה: מהירה יותר ויעילה יותר

היום כבר לא צריך לרוץ אחרי הבנקים כדי לקבל מימון לפרויקט נדלני. האפשרות לקבל מימון מהיר מחברות כמו אס אר אקורד שינתה לחלוטין את חוקי המשחק וכיום כל יזם נדלן יודע שהשמים הם הגבול. כנגד שעבוד הנכס שלו הוא יכול לקבל מימון לכל פרויקט ומיזם. מדובר בבשורה של ממש שתשנה את כל כללי המשחק בעולם הנדלן ובעיקר תחליש את המונופול של הבנקים.

כידוע, עסקים קטנים אינם בעלי אורך נשימה כמו חברות ענק ולכן, מסבירים לנו באס אר אקורד אם עד היום הבנק הוא זה שהכתיב את הקצב ושמר על החברות הגדולות, באו חברות כמו שלנו ושינו את חוקי המשחק. עכשיו גם מי שאין לו גב כלכלי חזק כמו חברות הנדלן הגדולות יכול להוציא לפועל פרויקטים בזכות האפשרות לקבל מימון במהירות וביעילות ללא הסחבת הבנקאית.

אפשר להתחיל לנצל הזדמנויות עסקיות

זוהי בשורה של ממש ליזמים צעירים שרוצים להשתלב בתחום הנדלן ולא מכירים את אפשרויות המימון. למעשה, במצב הזה, מאמינים באס אר אקורד, שסביר להניח שהבנקים יבינו לא עוד הרבה זמן שהם צריכים ללכת לקראת היזמים הקטנים והבינוניים כדי לעמוד בתחרות שהצבנו בפניהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Check Also

לחולל צמיחה עסקית ולהכפיל רווחים ב-5 שלבים

צמיחה עסקית, איך יוצרים אותה בתאגיד?  האם כדי לייצר צמיחה עסקית, יש צורך ברעיון כביר …